Hemen Kullanmaya Başla. Ücretsiz Üye Ol!
kurumsalkurumsal

Türkiye’nin en geniş kapsamlı Finansman Portalı

İşletmenizin finansmanında tasarruf sağlamak için doğru yerdesiniz.
Hamilinden.com işletmelerin finansal ihtiyaçlarında tek noktadan aynı anda birden çok BDDK lisanslı finans kuruluşu ile buluşturan, tüm yasal mevzuatlara uygun Türkiye’nin en geniş kapsamlı finansman portalıdır.

Faturalı Çek İşlemleri

Faturalı Çek İşlemleri

Yapmış olduğunuz ticaret sonucu kestiğiniz fatura karşılığında nakit ödeme yerine ileri vadede ödenmek üzere çek almış olabilirsiniz. Faturalı çek finansmanı, vadeli çek üzerinde belirtilen bedelin vadesinden önce tahsil edilmesi anlamına gelir.

Elinizde ileri tarihli düzenlenmiş bir müşteri çeki var, sizin de acil ödemeniz gelmiş durumda. Nakit ihtiyacınızı karşılamanız için siz çeki bankaya yada faktöring firmalarına vermek durumundasınız. Bu durumda çek bedelinde finans kurumları tarafından belirlenen bir komisyon kesintisi karşılığında çekinizi vadesinden önce bozdurabilirsiniz.

Tüm finans kurumları maksimum 48 saat sonunda talebinizi sonuçlandırırlar ve bu süre sonunda tarafınıza özet bilgi tablosu hamilinden.com tarafından gönderilir.

Faturalı Çek İşlemleriFaturalı Çek İşlemleri

Fatura Temlik İşlemleri

Fatura Temlik İşlemleri

Yaptığınız ticarete ait kestiğiniz fatura karşılığında ödeme ileri vadede nakit olacak ise; İşletmenizde oluşabilecek acil nakit ihtiyacında, ticaretinizi kanıtlayan faturanız ile finans kurumlarından finansman teklifleri alabilirsiniz.

Fatura temlik işleminin faturalı çek işlemlerinden farkı, ödemenin çek yerine sözleşme kapsamında fatura kesim tarihinden ileri vadede ödenecek olmasıdır. Fatura finansmanı, sözleşme kapsamında vadesinde ödenecek nakdin vadesinden önce tahsil edilmesi anlamına gelir.

Elinizde ticaretinizden dolayı müşterinize kesilmiş ve ileri vadede ödeme sözü verilmiş fatura var, ancak işletmenizin acil nakit ihtiyacı oluştu. Nakit finansman ihtiyacınızı karşılamak için bu ticaretinize ait faturayı banka veya faktoring finans kurumlarına vererek faturanızı vadesinden önce nakde çevirebilirsiniz. Bu durumda finans kurumlarının belirlediği komisyon kesintileri karşılığında faturalı alacağınızı temlik ederek vadesinden önce tahsil edebilirsiniz.

Tüm finans kurumları maksimum 48 saat sonunda talebinizi sonuçlandırırlar ve bu süre sonunda tarafınıza özet bilgi tablosu hamilinden.com tarafından gönderilir.

Fatura Temlik İşlemleriFatura Temlik İşlemleri

KOBİ Kredi

KOBİ Kredi

Kobi kredisi ya da diğer isimleriyle "Esnaf Kredisi", "Ticari Kredi"; işletmeler için uygun koşullarda ödeme imkanlarıyla bankalardan işlerini geliştirmek için aldıkları kredi türüdür.

En uygun KOBİ kredileri Hamilinden.com'da!

KOBİ destek kredisi kullanmak için ücretsiz ve başvuru yapabilirsiniz.

KOBİ KrediKOBİ Kredi

İhracat Finansmanı

İhracat Finansmanı

İşletmenizin global büyümesini sağlamak ve nakit akışını hızlandırmak için uluslararası yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayan işletme sermayesi çözümleridir.

İhracat yapacak işletmenin siparişi aldıktan sonra, göndereceği malı hazır hale getireceği aşamaya kadar gerekli bazı harcamalar gerekli olmaktadır. Ham madde satın alması ve işçilik gibi belli başlı bazı kalemlerin nakdi sermaye ihtiyacını kendi öz kaynakları ile karşılamanın yanı sıra, ihracatı sipariş aşamasındayken bile dış kaynak bulma olanaklarından yararlanabilir.

İhracat Finansmanıİhracat Finansmanı
Entegrasyon Çözümleri:

Muhasebe Programları

Entegrasyon Çözümleri:

Muhasebe Programları

Hamilinden.com finansman portalı üzerinden Uyumsoft ve Paraşüt muhasebe programlarına bağlanarak, faturalarınızı ve bu faturalara bağlı çeklerinizi listeleyebilirsiniz. İşletmenizin acil nakit ihtiyacı olduğu durumlarda ise; finans kurumlarından anında teklif alabilirsiniz.

Hamilinden.com'a giriş yaptıktan sonra, entegrasyonlar başlığı altında bulunan listeden kullandığınız muhasebe programını seçerek, hesabınızı bağlayın ve işletmeniz için oluşacak finansman ihtiyaçlarında hızlı ve zahmetsizce finans kurumlarından teklif alın.

Hamilinden.com'a üye olun ve bu ücretsiz hizmetten yararlanın.

Muhasebe ProgramlarıMuhasebe Programları
Hamilinden.com Üzerinden Başka Hangi

Hizmetleri Ücretsiz Alabilirsiniz?

  • Seçtiğiniz bankaya en kolay yoldan kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Hamilinden.com'u bireysel ve KOBİ kredi hesaplama için kullanabilirsiniz.
  • Bankaların konut kredisi, ihtiyaç kredisi, ve taşıt kredisi oranlarını karşılaştırabilirsiniz.
  • Ticaretinizin gelişimi için en uygun KOBİ Kredi faiz oranlarını karşılaştırabilir, başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Ticaretinizde faturasını kesmiş olduğunuz fakat henüz ödemesini almadığınız ileri vadeli alacaklarınız için finansman teklifleri alabilir, oranları karşılaştırabilir, en uygun olan tekliften faydalanabilirsiniz.
  • Ticaretinizde faturasını kesmiş olduğunuz ve bu faturalara bağlı müşterilerinizden aldığınız çekleriniz ile anında finansman teklifleri alabilir, oranları karşılaştırabilir, en uygun olandan tekliften faydalanabilirsiniz.